- DELL

Цена
€99 30 / 194 21 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | Edge LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 kHz - 110 kHz/50 Hz - 100 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5°/+21° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Стандарти | ENERGY STAR, TCO, RoHS-compliant, BFR / PVC free monitor (excluding external cables), Arsenic-free glass and mercury-free (panel only) |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 14 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.8 x 17.1 x 41.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Security-lock slot (based on Kensington Security Slot) |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 100 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Да |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Не |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 24" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 14 |
| Тегло | 5.18кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 23.8 |
| Резолюция | 1920x1080 (Full HD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 100 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | Не |
| Adaptive Sync | Без |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Свързаност | VGA |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 5.18кг |
Dell E2425HM 23.8" Full HD IPS Монитор – Плавни 100Hz за Ежедневна Продуктивност
Насладете се на кристално ясни и живи цветове с монитора Dell E2425HM. 23.8-инчовият Full HD IPS панел осигурява постоянни цветове от широки ъгли на видимост, а честотата на опресняване от 100Hz прави скролирането, сърфирането и неангажиращите игри значително по-плавни от стандартните 60Hz дисплеи.
Ключови Предимства
- Плавна 100Hz Честота на Опресняване — Насладете се на по-плавно движение на екрана с по-малко размазване, намалявайки напрежението в очите при дълги работни сесии.
- Жив IPS Панел — 1920x1080 резолюция с широки 178°/178° ъгли на видимост и 99% sRGB цветово покритие за точни и реалистични изображения.
- Универсална Свързаност — HDMI, DisplayPort и VGA портове ви позволяват лесно да свързвате както модерни, така и по-стари устройства.
- ComfortView Plus — Вградено решение за намалена синя светлина, което намалява вредните емисии на синя светлина, без да компрометира точността на цветовете.
- Анти-Отблясъчен Екран — Минимизира отраженията, за да работите комфортно в ярка среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 23.8 инча |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 1920x1080 (Full HD) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контраст | 1000:1 |
| Ъгли на видимост | 178° хоризонтално / 178° вертикално |
| Цветова гама | 99% sRGB |
| Свързаност | 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x VGA |
| VESA монтаж | 100x100 мм |
| Регулиране | Наклон (-5° до 21°) |
| Вградени високоговорители | Не |
| Размери (със стойка) | 538.6 x 420.1 x 171.0 мм |
| Тегло (със стойка) | 3.25 кг |
Какво има в кутията
- Dell E2425HM Монитор
- Стойка (основа и рамо)
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- Ръководство за бърз старт
- Информация за безопасност и регулации
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











